polanica

Prezentowany projekt wnętrza glamour w domu jednorodzinnym zaprojektowany został w typowo kobiecym stylu. Jasne kolory, subtelne zdobienia wraz z ciemnymi akcentami i połyskujące materiały wypełniają całą przestrzeń domu dodatkowo ją rozświetlając.

Głównym zadaniem projektowym było połączenie całej przestrzeni domu, jego układu funkcjonalnego, kolorystyki i materiałów, tak by tworzyły jedną, spójną całość. Dekoracje w stylu glamour są elementami charakterystycznymi projektu wnętrza. W projekcie użyto wiele ponadczasowych materiałów i modnych obecnie wzorów.

Wszystkie elementy zostały dobrane podczas spotkań z inwestorkami w salonach z materiałami wykończeniowymi. Każdy detal został dokładnie przeanalizowany pod względem spójności z całym założeniem.

Salon, jako przestrzeń reprezentacyjna domu, wyposażony został w wygodną sofę oraz rozkładany stół, który pomieści wszystkich zaproszonych gości. Korespondując bezpośrednio z kuchnią ułatwia organizowanie przyjęć.

Główna sypialnia mieści duże łóżko, komodę na której umieszczony został telewizor oraz toaletkę. Wszystkie meble i dodatki w stylistyce glamour znakomicie oddają ducha tego stylu. Przynależna do sypialni łazienka nawiązuje do niej swoją stylizacją. Czarno-białe kafle z delikatnym wzorem i “pikowaną” górą sprawiają, że wnętrze staje się bardziej przytulne.

Całą aranżację domu w stylu glamour wieńczy dobór oświetlenia. Stylizowane lampy wiszące i kinkiety są obecne w każdym pomieszczeniu. Dopełnienie światłem umożliwia oświetlenie negatywowe które, by nie zakłócały wystroju, ukryto w częściach sufitów podwieszanych.

powrót<<<