Kuchnia otwarta vs. kuchnia zamknięta

Każdy z nas, prędzej czy później, będzie musiał postawić sobie to ważne pytanie: jaka kuchnia będzie dla mnie lepsza: otwarta, czy zamknięta? Odpowiedź na to pytanie wcale nie jest prosta, dlatego w poniższym artykule postaramy się przedstawić wady i zalety obu rozwiązań.

czytaj całość>>>

 

FAQ / Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje projekt wnętrza? Co wchodzi w jego zakres? Ile trwa realizacja? W poniższym artykule znajdziemy odpowiedzi na podstawowe pytania, dotyczące naszych usług.

czytaj całość>>>

 

Aranżacja wnętrz. Jaką wybrać podłogę?

Wybór materiałów wykończeniowych, w tym podłóg, to jeden z kluczowych momentów podczas projektowania wnętrz. Jak wybrać podłogę, która będzie jednocześnie piękna, praktyczna i w dobrej cenie?
 

Jak urządzić małą łazienkę?

Urządzenie małej łazienki stanowi dla nas często pewne wyzwanie. Łazienka zazwyczaj jest najmniejszym pomieszczeniem z mieszkaniu. Ponadto, kiedy mieszkamy w bloku, zazwyczaj mamy do dyspozycji łazienkę o bardzo niewielkim metrażu. Wtedy często pojawia się problem, a w raz z nim pytanie: jak urządzić naszą łazienkę w sposób funkcjonalny i estetyczny jednocześnie?

czytaj całość>>>

Prosty sposób na dobre wnętrze. 

Rozpoczynając przygodę z wnętrzami często zadajemy sobie wiele pytań. Dzięki usystematyzowaniu wiedzy, zrewidowaniu pomysłów oraz stworzeniu odpowiedniego planu, przygotowanie projektu wnętrz stanie się znacznie łatwiejsze. 

czytaj całość>>>

 

Jak dobrać odpowiedni kolor wnętrza?

Każdy kolor ma swoją wyjątkową naturę. Ich dobór do pomieszczeń będzie miał znaczący wpływ na postrzeganie wnętrz oraz samopoczucie mieszkańców, dlatego warto zadbać o to, aby kolorystyka dobrana została w sposób odpowiedni.

czytaj całość>>>

 

O czym należy pamiętać projektując wnętrze?

Stworzenie wymarzonego wnętrza wymaga poświęcenia czasu, pracy oraz zaangażowania. Warto pamiętać o kilku ogólnych zasadach, które pomogą uniknąć niepotrzebnych niespodzianek oraz znacznie ułatwią przygotowanie projektu.

czytaj całość>>>

 

Aranżacja wnętrz wg Feng Shui.

Jest wiele szkół i teorii mówiących o tym, w jaki sposób powinno być urządzone wnętrze. Zapraszamy do zapoznania się z Feng Shui- bardzo praktyczną i niezwykłą sztuką aranżacji wnętrz, która z roku na rok zyskuje coraz więcej zwolenników.

czytaj całość>>>

 

10 sposobów na energooszczędny dom.

W dzisiejszych czasach, kiedy energia staje się coraz droższa, do głównych zadań budynku powinno należeć ograniczenie jej zużywania, a także umiejętność ponownego wykorzystania energii.

czytaj całość>>>

 

Budynek pasywny- podstawowe informacje.

Domy pasywne coraz częściej stają się alternatywą dla domów tradycyjnych.  Czym tak właściwie jest budynek pasywny? Czym się charakteryzuje i jakie są koszty jego budowy?

czytaj całość>>>

 

10 najważniejszych pytań dotyczących budowy domu.

Budowa domu to jedna z najważniejszych decyzji w życiu. Zanim zostanie podjęta musi zostać poprzedzona odpowiednimi analizami, które pozwolą sporządzić właściwe założenia dotyczące wymarzonego projektu.

czytaj całość>>>

 

Więcej ciekawych porad i inspiracji dotyczących tematu aranżacja wnętrz znajduje się na naszym blogu. Serdecznie zapraszamy!