Loading...

Wnętrza eklektyczne / Wrocław, Biskupin

Wnętrza eklektyczne są coraz bardziej popularne w temacie aranżacji wnętrz. Dlaczego? Być może wiąże się to z faktem iż coraz częściej chcemy podczas zmiany aranżacji wnętrza wykorzystać meble, które już posiadamy. Ze względu na sentyment, ich piękno… Mieliśmy przyjemność projektować takie wnętrza, które przedstawiamy.

Prezentowane wnętrza mieszkania znajdują się w parterze wielorodzinnego budynku. Mieszkanie jest przestronne, dlatego założenia projektu przewidywały od początku połączenie wszystkich pomieszczeń ogólnodostępnych jednak z wydzieleniem różnych funkcji. Pokój dzienny łączy się z kuchnią częścią jadalnianą pięknie oświetloną dzięki dużym oknom wychodzącym na podwórze za domem.

Wąski korytarz prowadzący do sypialń poszerzono optycznie za pomocą pasów świetlnych w zabudowie podwieszanego sufitu ułożonych w poprzek komunikacji. Są one alternatywą dla tradycyjnego oświetlenia a dodatkowo efekty świetlne urozmaicają tę przestrzeń.

Sypialnia główna mieści przestronną garderobę dla właścicieli mieszkania. Ukryta za łóżkiem jest niemalże niezauważalna dla oka i nie tworzy dodatkowych brył w dość małym pomieszczeniu.

Całe mieszkania jest bardzo eklektyczne – znajdują się w nim meble do których właściciele mają wielki sentyment, nowoczesne materiały takie jak np. beton architektoniczny na ścianie z TV i ciepłe naturalne kolory wykończeń.

PORTFOLIO

ZOBACZ RÓWNIEŻ