Loading...

Salon mebli / Wrocław

Idea pierwszej koncepcji sprowadza się do wnętrza zaprojektowanego w tradycyjnym stylu, nawiązującego stylistyką do zamkowych komnat. Elegancka przestrzeń została optycznie powiększona za sprawą, znajdującej się po przeciwnej stronie drzwi wejściowych, dużej lustrzanej tafli we wnękach, którą dodatkowo podświetlono. Lustro ma za zadnie potęgować wrażenie przestrzeni, a ponadto nadawać wnętrzom nowoczesnego charakteru. Dzięki temu klienci odwiedzający salon już od wejścia mają możliwość zobaczenia siebie w eleganckich wnętrzach, w otoczeniu pięknego umeblowania.

 

Ciemna wersja to nowoczesne wnętrze wykończone naturalnymi materiałami. Czarny marmur jest nie tylko bardzo eleganckim elementem wykończeniowym, ale również znakomicie podkreśla prestiż wnętrza. Tekstura materiału w nowoczesny sposób nawiązuje do wzorzystych tapet i lamperii, które nieodłącznie kojarzą się z typowymi wykończeniami wnętrz, do której stylistyki nawiązuje prezentowane wyposażenie. Jasne meble podkreślone zostały przez złote wykończenia oraz dodatki.

Ekspozycję umieszczono w centralnym miejscu, dzięki czemu nie pozostanie obojętna żadnej z odwiedzających wnętrze osób. Pojedyncze meble umiejscowiono przy ścianach, podkreślając je wzorzystymi panelami trójwymiarowymi. Stanowią one bezpośrednie tło dla danego mebla, jednocześnie nie przytłaczając go swoim charakterem. Harmonię aranżacji celowo burzą obrazy ustawione w tylnej części pomieszczenia.

Po prawej stronie sali zaprojektowany został salon, w którego centrum znajduje się kominek. Po przeciwnej stronie natomiast znajduje się jadalnia. Obie strefy mają za zadanie współgrać ze sobą oraz nawiązywać do nowoczesnego stylu życia.

PORTFOLIO

ZOBACZ RÓWNIEŻ