Loading...

Dom w stylu glamour / Polanica Zdrój

PREZENTOWANY PROJEKT WNĘTRZA GLAMOUR W DOMU JEDNORODZINNYM ZAPROJEKTOWANY ZOSTAŁ W TYPOWO KOBIECYM STYLU. JASNE KOLORY, SUBTELNE ZDOBIENIA WRAZ Z CIEMNYMI AKCENTAMI I POŁYSKUJĄCE MATERIAŁY WYPEŁNIAJĄ CAŁĄ PRZESTRZEŃ DOMU DODATKOWO JĄ ROZŚWIETLAJĄC.

Głównym zadaniem projektowym było połączenie całej przestrzeni domu, jego układu funkcjonalnego, kolorystyki i materiałów, tak by tworzyły jedną, spójną całość. Dekoracje w stylu glamour są elementami charakterystycznymi projektu wnętrza. W projekcie użyto wiele ponadczasowych materiałów i modnych obecnie wzorów. Wszystkie elementy zostały dobrane podczas spotkań z inwestorkami w salonach z materiałami wykończeniowymi. Każdy detal został dokładnie przeanalizowany pod względem spójności z całym założeniem.

Salon, jako przestrzeń reprezentacyjna domu, wyposażony został w wygodną sofę oraz rozkładany stół, który pomieści wszystkich zaproszonych gości. Korespondując bezpośrednio z kuchnią ułatwia organizowanie przyjęć.

Główna sypialnia mieści duże łóżko, komodę na której umieszczony został telewizor oraz toaletkę. Wszystkie meble i dodatki w stylistyce glamour znakomicie oddają ducha tego stylu. Przynależna do sypialni łazienka nawiązuje do niej swoją stylizacją. Czarno-białe kafle z delikatnym wzorem i “pikowaną” górą sprawiają, że wnętrze staje się bardziej przytulne.

Całą aranżację domu w stylu glamour wieńczy dobór oświetlenia. Stylizowane lampy wiszące i kinkiety są obecne w każdym pomieszczeniu. Dopełnienie światłem umożliwia oświetlenie negatywowe które, by nie zakłócały wystroju, ukryto w częściach sufitów podwieszanych.

PORTFOLIO

ZOBACZ RÓWNIEŻ