Loading...

Basen otwarty / Nowa Ruda

 

Prezentowany projekt basenu, polegający na modernizacji istniejącego, ale nieczynnego już, kompleksu basenowego zlokalizowanego w sąsiedztwie stadionu piłkarskiego w Nowej Rudzie, jest odpowiedzią na wypełnienie luki tego miasta dla rekreacyjnych atrakcji. Na terenie znajdą się 3 baseny – pływacki, rekreacyjny oraz brodzik dla najmłodszych. Każdy odwiedzający znajdzie coś dla siebie z szerokiego wachlarza atrakcji wodnych. Obiekt będzie dostępny cały rok – w okresie letnim goście będą mogli skorzystać z basenów, zagrać w koszykówkę na boisku w północnej części terenu, a także skorzystać z sezonowego lodowiska w zimie.

 

Na terenie basenów znajdzie się również budynek sanitarno-szatniowy z gastronomią. Obiekt będzie zapewniał rozrywkę dla mieszkańców miasta oraz przyjezdnych gości w każdym wieku. Wszystkie atrakcje są dostosowane dla każdej grupy wiekowej. Zjeżdżalnie wodne, plaże z drewna egzotycznego, wielofunkcyjne boisko umilą pobyt odwiedzających.

Projekt przewiduje wykorzystanie odnawialnych źródeł energii dla potrzeb podgrzewania wody basenowej a najnowocześniejsze technologie uzdatniania wody zapewnią higienę.

Cały teren okalają wysokie drzewa, które sprawią, iż można się prawdziwie zrelaksować nie wyjeżdżając z miasta. Piękna panorama gór i lasów po prawej stronie oraz panorama starej części miasta po lewej, współgrają ze sobą stwarzając charakterystyczną panoramę dla tego miejsca.

PORTFOLIO

ZOBACZ RÓWNIEŻ