pudo

Meble są integralną częścią wystroju wnętrz. Między innymi to one nadają charakter i estetykę przestrzeni. Jesteśmy zdania, że wszystkie elementy muszą spełniać jakąś rolę. Najlepiej jeśli meble są wielofunkcyjne, ponieważ dopiero wtedy możemy wykorzystać odpowiednio przestrzeń. Takie założenia doprowadziły nas do pewnych wniosków i pomysłów, których realizacja ułatwia życie przede wszystkim miłośnikom zwierząt.

 

 

Posiadanie domowego pupila to nie tylko przyjemność obcowania cały dzień z naturą, ale powoduje również małe zamieszanie w ich dotychczasowym życiu. Znaleźć odpowiednie miejsce do spania dla zwierzaka, które jest dobrze wkomponowane w nasze wnętrza wcale nie jest rzeczą prostą, dlatego postawiliśmy sobie zadanie zmienić to! Najlepszym rozwiązaniem są wielofunkcyjne meble. Z jednej strony są one miejscem na legowisko dla zwierzaka a z drugiej np. stolik kawowy dla opiekuna lub szafka na jego ulubione płyty cd.

 

To najlepsze rozwiązanie głównie dla małych mieszkań, gdzie każdy centymetr jest na wagę złota. Dzięki wielofunkcyjności mebli mamy funkcjonalne i piękne wnętrza. pu.do meble to nowy sposób myślenia o projektowaniu wnętrz. Każdy mebel jest indywidualnie dostosowywany do miejsca, gdzie ma się znajdować. pu.do meble są indywidualnie dobrane do opiekuna i jego zwierzaka. Mamy kilka przykładów, by pokazać w jaki sposób można więcej z przestrzeni i dużo więcej pomysłów, aby dobrze zorganizować wnętrza – zapraszamy na stronę projektu pudo mebli.

 

powrót<<<