MOK-tytprzebudowa-domu-S

basen

olb

SILES

jelczarchitektura budynków wielorodzinnycharchitektura adaptacja budynkówarchitektura ekologiczna

Projekty domów i wnętrz

Architektura powinna nam ułatwiać życie we wszelkich jego przejawach. Zdajemy sobie sprawę, jak bardzo istotne jest indywidualne podejście i zrozumienie idei, która poprzedza każdy projekt. Zawsze dążymy do poznania potrzeb naszego klienta, jego preferencji, gustu, a nawet przyzwyczajeń. Nigdy nie przedstawiamy gotowych schematów i powielanych rozwiązań. W pracowni yv design we Wrocławiu stawiamy na świeże podejście do każdego projektu. Staramy się wciąż poszerzać nasze horyzonty projektowe, tak aby każde wykonane zlecenie miało charakter niepowtarzalny i wyjątkowy.

 

 

Jako biuro architektoniczne wspieramy klientów na każdym etapie inwestycji. Odnajdujemy się w projektowaniu obiektów różnej skali- od osiedli, poprzez domy jednorodzinne po detale architektoniczne.

 

 

Współpracujemy z wykwalifikowanymi i sprawdzonymi firmami z branży budowlanej (m.in. konstruktorzy, projektanci instalacji wodno-kanalizacyjnych, gazowych, elektrycznych, klimatyzacji, kosztorysanci), zapewniając tym samym kompleksową obsługę klienta.

 

 

Zapraszamy do kontaktu wszystkich, nie tylko z terenu miasta Wrocław, którzy poszukują nowoczesnych, funkcjonalnych rozwiązań architektonicznych.